• Anasayfa /
  • /
  • Şarkıcı Harun Sürek, ABD’li yıldız Mariah Carey‘in teklifini değerlendirdi

Şarkıcı Harun Sürek, ABD’li yıldız Mariah Carey‘in teklifini değerlendirdi

ABD’li şarkıcı Mariah Carey‘in, bestelediği şarkıya talip olmasıyla bir anda Türkiye’nin gündemine gelen şarkıcı ve bestekâr Harun Sürek, Carey’in teklifini değerlendirdi.
Şarkıcı Harun Sürek, ABD’li yıldız Mariah Carey‘in teklifini değerlendirdi
11 Haziran 2020 23:38

Yıllar önce sözlerini yazıp bestelediği “Unuturum Elbet” adlı eser dünya gündemine gelince, ABD’li ünlü şarkıcı Mariah Carey de bu esere talip olmuş ve yeni albümünde yorumlamak istemişti. Şarkının sözlerini yazıp bestesini yapan şarkıcı Harun Sürek bu konuya açıklık getirdi ve teklifi yorumladı.

Hakan Sürek “Bir gün beni yapımcım aradı. Açıkçası bu benim için sürpriz olmadı. Çünkü dünyanın birçok ülkesinden “Unuturum Elbet”i kendi dillerinde söylemek için çeşitli sanatçıların yapım şirketleri benim ile iletişime geçiyorlardı. New York’tan yapımcıma gönderilen ve bana sevk edilen mektupta Mariah Carey’in şirketi, şarkının izinlerini istediler. Tabi dünya starı olunca insan mutlu oluyor. Her şeyden önce yaptığınız işlerin sınırları aşıp insanların kalbine girmesi büyük mutluluk. Şuan görüşmeler sürüyor umarım olumlu sonuçlanır.”

Bir Yorum Bırakın

Benzer Haberler